Kuruclarımız

Dialog Anlatım İletişim

Biz Kimiz?

Kurucularımız Can GÜRZAP ve Arsen GÜRZAP’tır.

Kadromuzda hepsi alanının en iyisi 41 eğitmenimiz var ve her geçen gün eğitmen sayımız artıyor.

Hem Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitimler veren bir kurs, hem de kurumların eğitim ihtiyaçlarına cevap veren bir eğitim danışmanlık firması olarak hizmet veriyoruz.

Her iki alanda da, kurulduğumuz 1990 yılından beri “en iyi” olmak için çalışıyoruz.

Daha doğrusu bu ünvanı korumak için...

Türkiye’de “Etkili Konuşma”, “Spikerlik”, “Spor Spikerliği” gibi alanlarda eğitim vermeye başlayan ilk özel kurumuz.

Bugüne dek yaklaşık 2500 kişiye mesleki eğitimler, 4000 kişiye kişisel gelişim eğitimleri;

350’nin üstünde kuruma, bu kurumların 40 binden fazla yönetici ve çalışanına Etkili Konuşma, Hitabet, Sunum ve İletişim başlıkları altında eğitimler verdik.

Ekranlarda başarı kazanmış spiker – sunucular, oyuncular, dublaj sanatçıları yetiştirdik, onlarla her zaman gurur duyduk ve destekledik.

Kendini geliştirmek, yenilemek, kendine yatırım yapmak isteyen profesyonellerin, politikacıların, sanatçıların, sanatçı adaylarının, kariyer değiştirenlerin, sahne korkusu olanların, sesini duyuramayanların hayatında yeni pencereler açtık, fark yarattık; gelişim ve ilerleme çabalarına ortak olduk.

Referanslarımız ve mezunlarımızın bulunduğu sayfalara bir göz atın. Neden bu alanda en başarılı olarak nitelendirildiğimizi o sayfalar daha iyi açıklıyor.

Bireysel, Kurumsal ve Özel Eğitim sayfalarımızı incelerseniz ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize yönelik bir alan bulabilirsiniz ya da biz sizin için o alanı yaratabiliriz.

Hayata değer katan eğitimlerde görüşmek üzere.