14 / 01 / 2022

Oyunculuk Mezunumuzun Yeni Projesi

Oyunculuk mezunumuz Dilek Annaç, yakında Show TV’de başlayacak olan “Baba” adlı dizinin ana kadrosuna dahil oldu. Mezunumuzu tebrik ediyor, yeni başlayacağı bu projede başarılar diliyoruz. 

Devamını Oku
11 / 04 / 2021

Oyunculuk Mezunumuz Kardeşlerim Dizisinde

Oyunculuk bölümü mezunumuz Melis Minkari’yi, ATV’de yayınlanan Kardeşlerim adlı dizide gururlanarak izliyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
12 / 03 / 2021

Mezunumuzun Yeni TV Programı

Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Bengü Kantekin, tv100’de Üniversite Yolunda adlı programı sunuyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Devamını Oku
18 / 09 / 2020

Mezunumuz Çatı Katı Aşk Dizisinde

Oyunculuk Bölümü mezunumuz Beyza Filicioğlu, Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk adlı dizide rol alıyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Devamını Oku
14 / 02 / 2020

Mezunumuz Savaşçı Dizisinde

Oyunculuk ve seslendirme bölümü  mezunumuz Feyza Sevil Güngör, Savaşçı dizisinde rol alıyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Devamını Oku
13 / 12 / 2019

Mezunumuz Başrolde

Oyunculuk bölümü mezunumuz Aslı Balcı, Şubat ayında vizyona girecek olan Tatil adlı sinema filminin başrolünü üstleniyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
11 / 12 / 2019

Mezunumuzun Yeni Projesi

Oyunculuk bölümü mezunumuz Taner Durmaz, önümüzdeki Şubat ayında vizyona girecek olan Malazgirt 1071: Bizans’ın Kıyameti adlı sinema filminde “Akbaba” karakterini canlandırıyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
21 / 09 / 2019

Mezunumuzun Yeni TV Programı

Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Yasemin Demirbaş, Beyaz TV’de her Cumartesi yayınlanan DİJİ-HAL adlı programı sunuyor.

Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
12 / 07 / 2019

Mezunumuzun Yeni Radyo Programı

Mezunumuz Burcu Turan, TGRT FM’de her Cuma “Topuklu Krampon” adlı programı sunuyor. Burcu’yu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
07 / 05 / 2019

Yeni Baskı!

Kurucumuz ve Hocamız Can Gürzap'ın Söz Söyleme ve Diksiyon adlı kitabı 25. baskısını yaptı! Bu kitap, nesillere; konuşma ve iletişim konularında yol göstermeye hep devam edecek. 

Devamını Oku
03 / 04 / 2019

Oyunculuk Mezunumuzun Yeni Filmi

Oyunculuk bölümü mezunumuz Ramazan Demir, Sonia Nassery Cole’un yönetmenliğini yaptığı , Afganistan-Amerikan ortak yapımı olan “I Am You” adlı filmde başrollerden birini üstlendi. Mezunumuzu kutluyor, projeye festivallerde ve gişede başarılar diliyoruz. 

Devamını Oku
23 / 03 / 2019

Oyunculuk Mezunlarımızın Yeni Projesi

Oyunculuk mezunumuz Alev Sezer’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de oyuncu kadrosunda yer aldığı, ayrıca bir diğer mezunumuz Sena Başdoğan’ın da oyuncu kadrosunda bulunduğu  “Bu21” adlı tiyatro oyunu, 1 Mart itibariyle tiyatro severlerle buluşuyor. Seyircileri ve alkışları bol olsun.

Devamını Oku
05 / 02 / 2019

Mezunumuz Sabah Haber Kuşağında

Başarılı Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Elif Özkul, Habertürk TV’de hafta içi her gün 11.00-12.00 saatleri arasında günün öne çıkan başlıklarını sunuyor. Mezunumuzu tebrik ediyoruz.

Devamını Oku
15 / 11 / 2018

Mezunumuzun Film Projesi

Oyunculuk bölümü mezunumuz Mekin Sezer, Med Yapım ve Ay Yapım ortak filmi Özgür Dünya'da rol alıyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
14 / 11 / 2018

Mezunumuz Jet Sosyete Dizisinde

Oyunculuk bölümü mezunumuz Gülnur Özer, Jet Sosyete dizisinde rol aldı. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
13 / 11 / 2018

Spikerlik Mezunumuzun Yeni Programı

Mezunumuz Cansu Canan Özgen'in yeni programı "Satır Arası", Cuma akşamları saat 21.00'da A Haber'de yayınlanıyor. Başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
05 / 11 / 2018

Mezunumuzun Yeni Dizisi

Mezunumuz Aybüke Pusat, Ay Yapım'ın yeni projesi olan Şahin Tepesi adlı dizide rol alıyor. Dizi, ATV'de yayınlanacak. Başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
23 / 10 / 2018

Mezunumuz A Haber ve A Para TV’de

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Elif Savaş, A Haber’de ekonomi bültenini, A Para TV’de ise Ekonomide Sabah adlı programı sunuyor. Mezunumuzu tebrik ediyoruz.

Devamını Oku