Alkim_Uyar

Alkım Uyar

Eğitmen

Alkım Uyar
Eğitmen, Danışman & Koç

1972 Temmuzunda Ankara’da doğan Alkım Uyar, TED Ankara Koleji ve İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunudur. İş hayatına henüz öğrenciyken reklam yazarı olarak atılmış, sonrasında 18 yıl boyunca reklam, medya ve televizyon sektörlerinde kreatif ve üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. ANS, CNNTÜRK kreatif departmanlar yöneticiğili; 24 Haber’de kurucu yönetici ve programlar koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür.
Kanada Merkezli ve ICF onaylı bir koçluk sistemi olan Inflow Creative Coaching’de eğitimini tamamladıktan sonra, NLP (nero linguistik programing), EFT (duygusal özgürleşme teknikleri), Takım oyunu ve iş hayatında liderlik becerileri ile ilgili aldığı ‘Yıldızlara Ulaşmak’ eğitimi, Zihinsel Yaratım Atölyesi (Quantum Transformation), Reiki (enerjilerle çalışma) ve Sanatsal Yaratım Atölyesi gibi kişisel gelişim süreçlerinden geçmiştir. Öte yandan Tasavvuf okumaları ve sohbetleri yapmaktadır.

Uzun yıllardır farklı eğitim kurumlarının çatısı altında, pek çok farklı konularda kişisel gelişim workshop’ları ve koçluk çalışmaları yapmakta, çeşitli kurum ve üniversitelerde iletişim becerileri ve yaratıcılık eğitimleri vermektedir. 

Eğitmenler sayfasına geri dön