ArzuKetenci

Arzu Kotan - Dialog Anlatım İletişim

İletişim ve Yönetim Danışmanı - Eğitmen

1971 yılı Almanya doğumlu olan Arzu Kotan, İletişim Bilimleri Fakültesi; Eğitim, İletişim ve Planlaması bölümünden Pedagojik Formasyon ile mezun oldu.

Çalışma yaşamına 1994 yılında Usta Öğretici ve Kurum Müdürlüğü ile başladı, 1996 yılında Eczacıbaşı firmasında Eğitim Uzmanlığı ile devam ederek, yetişkin eğitimine geçti. 1996-2006 yılları arasında, Eczacıbaşı Yapı Grubu, merkez ve üretim birimlerinde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlu Uzmanı olarak on yıl hizmet verdi.

2006 yılında, Opel Otomotiv için İstanbul’da satış ekiplerinin yeniden yapılandırılması ve insan kaynakları süreçlerinin oluşturulması projesini İnsan Kaynakları Müdürü olarak hayata geçirdi.
2006-2008 yılları arasında Nobel İlaç, Nobel Farma, Ulkar Kimya ve dış temsilciliklerinin Genel Müdür’e bağlı İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu olarak,; 2008-2010 yılların arasında da Borusan Grubun İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev aldı. Temmuz 2014 yılında Turgut Aydın Holding bünyesinde kurulmakta olan iki yeni fast food markasının organizasyon yapısının kurulması ile başlayan danışmanlık süreci, Ekim 2014-Mart 2017 tarihleri arsında İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü görevi ile  devam etti.

2010 yılından bu yana şirketlerde “Eğitim, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı hizmetleri” veriyor. Süreç analizi, eğiticinin eğitimi, sunum teknikleri, iletişim becerileri, ekip oluşturma ve geliştirme, ekip yönetimi, Y kuşağını yönetmek, kendini tanıma ve liderlik, kurum kültürü, yönetim becerileri geliştirme, hizmet kültürü, profesyonel imaj, profesyonellik, satış ve pazarlama teknikleri, müşteri ilişkileri, müşteri ve hizmet odaklılık, yönetici asistanlığı ve sosyal sorumluluk konularında eğitimler veriyor.

Eğitmenler sayfasına geri dön