gk

Gökay Kalaycıoğlu - Dialog Anlatım İletişim

Sunucu - Spiker

26 Haziran İstanbul doğumlu olan Gökay Kalaycıoğlu, profesyonel iş hayatına Kanal D Haber Merkezi’nde başladı, ardından TGRT Haber habercilik tecrübesi devam etti. 2007 yılında Tv Net isimli haber kanalıyla ekran önüne çıkan Kalaycıoğlu TV8, 24 Tv ve 360 Tv’de haber moderatörü olarak görev yaptı.

Kalaycıoğlu 24 Tv’de geçirdiği beş sene içerisinde Gece Kuşağı, Gün Ortası ve Hafta Sonu Ana Haber bülteni gibi kritik kuşaklar ve özel yayınlarda yer aldı. Başarılı ekran yüzü 24 Tv’de son olarak “24 Sabah” kuşağı moderatörlüğü ve “ 24 Hafta Sonu “ programı sunuculuğuna imza attı.

24 Tv’de aktif görevine devam ederken eş zamanlı olarak Star Gazetesi Hafta Sonu Eki’nde iş, sanat ve medya dünyasından ünlü isimlerle kaleme aldığı röportajları ile “ Gökay Kalaycıoğlu İle Haber Bahane “ röportaj serisini sürdüren Gökay Kalaycıoğlu iç transfer ile, 16 Ocak 2017 itibariyle 360 Tv’ye Ana Haber Spikeri olarak transfer oldu.

2018 yılı Ocak ayına kadar 360 Tv Ana Haber Spikerliği görevini devam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, halen Can & Arsen Gürzap’ın kuruculuğunda Dialog Anlatım İletişim Merkezi’nde Sunuculuk – Spikerlik Teknikleri, Televizyon Haberciliği ve Röportaj Teknikleri ve Kültür Üniversitesi’nde Radyo – Televizyon Meslek Yüksekokulu’nda Radyo – Televizyon Haberciliği ve Diksiyon – Sunum derslerini vermektedir.

Çok sayıda ulusal / uluslararası organizasyonların sunuculuğunu da Master of Ceremony unvanıyla üstlenmekte olan Gökay Kalaycıoğlu, Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. Ekonometri Bölümü mezunu olup iyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca bilmektedir.

Eğitmenler sayfasına geri dön