17 / 03 / 2018

Spikerlik mezunumuz sportstv’de.

Spikerlik mezunumuz Gürkan Ak, sportstv’de sunuculuk ve spikerlik yapıyor. Gürkan’ı gururla izliyoruz.

Devamını Oku
25 / 01 / 2018

Mezunumuzun Tiyatro Oyunu

Ayşenur Özturanlı, bizi son derece gururlandıran oyunculuk mezunlarımızdan biri. Çok yoğun tempolu iş hayatına rağmen, oyunculuk tutkusunun peşini bırakmayan Ayşenur, değerli sanatçı Güner Sümer'in tek kişilik, klasikleşmiş oyunu Hüzzam'la seyircilerin karşısına çıkıyor. Oyun tarihleri: 9 Şubat/Ezop Sahne, 16 Şubat: Kozzy. Başarılarının devamını diliyoruz!
#OyunculukEğitimi #KameraOyunculuğuKursu #OyunculukKursu #Tiyatro #Sinema #Eğitim #Taksim #Kalamış #BağdatCaddesi #İstanbul #ArsenGürzap #CanGürzap #DialogAnlatımİletişim

Devamını Oku
29 / 12 / 2017

Mezunumuz www.futbolarena.com’da

Spikerlik mezunumuz Kevser İme Şahin, www.futbolarena.com adlı internet sitesinde muhabirlik ve sunuculuk yapıyor. Gururla izliyoruz. 

Devamını Oku
19 / 12 / 2017

Oyunculuk Öğrencimizin Projesi

Okulumuzda aldığı Yaratıcı Drama eğitiminden sonra  Oyunculuk bölümüne devam eden öğrencimiz Selim Yener, kendisinin de kurucuları arasında olduğu 4i-tayfasi tiyatrosunun "Hangi Oyun" adlı prodüksiyonunda rol alıyor. Oyun, 6 Ocak Cumartesi günü, saat 20.30'da CKM'de sergilenecek. Başarılar diliyoruz!

Devamını Oku
13 / 12 / 2017

Mezunlarımızın Yeni Projesi

İşte bizim için mutluluğun resmi! İki başarılı oyunculuk mezunumuz; Alican Okumuş ve Andrey Polyanin, TRT1'de yayınlanan "Kalk Gidelim" adlı dizide rol alıyor. Gururla takip ediyoruz.

Devamını Oku
06 / 12 / 2017

23. Baskı!

Kurucumuz ve hocamız Can Gürzap'ın kaleme almış olduğu "Söz Söyleme Diksiyon" adlı kitap 23. baskısını yaptı! Bu kitap, onbinlerce insana konuşma ve iletişim konularında yol gösterdi ve göstermeye devam ediyor!

Devamını Oku
21 / 11 / 2017

Sanat

Kurucumuz ve hocamız Can Gürzap’la, Cihan Ünal ve Mutlu Güney'in rol aldığı “Sanat” adlı oyun, 27 Kasım'da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezinde, 29 Kasım'da Torunlar Center ArtıSahne'de ve 30 Kasım'da Caddebostan Kültür Merkezinde sergilenecek. Bundan tam 20 yıl önce yine Can Gürzap, Cihan Ünal ve rahmetli Cüneyt Türel aynı oyunu oynamışlardı. Sanat; modern sanatı hicvederken, insan ilişkilerini mercek altına alıyor.

Devamını Oku
10 / 10 / 2017

Mezunlarımızın Yeni Tiyatro Oyunu

İşte tüm yorgunluğumuzu unutturan haberlerden biri daha!
Mezunlarımız Olcay Tanberken ve Muzaffer Yöntem, "Godot'yu Beklerken'i Beklerken" adlı oyunda başrolleri paylaşıyor!

Devamını Oku
07 / 10 / 2017

Spikerlik Mezunumuz Halk TV'de

Başarılı Spikerlik mezunumuz Tuba Emlek, Halk TV'de hafta içi her gün İz Bırakanlar adlı programı, Salı günleriyse saat 19.00'da Ümit Zileli ile birlikte Mercek adlı programı sunuyor.  Heyecanla takip ediyoruz.

Devamını Oku
27 / 09 / 2017

Oyunculuk Mezunlarımız Söz Dizinde

Başarılı Oyunculuk mezunlarımız Aybüke Pusat ve İlayda Ildır, Star TV’nin popüler dizi Söz’ün ikinci sezonunda da önemli rollerle ekrana geliyor. Heyecanla ve gururla izliyoruz.

Devamını Oku
13 / 08 / 2017

Mezunumuz Tivibu Spor’da

Spor Spikerliği mezunumuz Musa Kazım Üçüncü, Tivibu Spor'da canlı maç anlatımı yapıyor.

Devamını Oku
20 / 07 / 2017

Spikerlik Mezunumuz GSTV'de

Başarılı mezunumuz Alev Olgay, GSTV'de editör, spiker ve sunucu olarak görev almaya başladı.

Devamını Oku
23 / 06 / 2017

Oyunculuk Mezunumuzun Projeleri

Oyunculuk bölümü mezunumuz Munise Özlem Öztürk, TRT'deki Lise Devriyesi dizisinden sonra, geçtiğimiz haftalarda vizyona giren 4N1K adlı filmde rol alıyor. Belli ki Munise Özlem'in adını bundan böyle sık sık duyacağız.

Devamını Oku
22 / 05 / 2017

Spikerlik Mezunumuz BJK TV’de

Başarılı Spikerlik mezunlarımızdan Aysu Melis Bağlan, Salı günleri saat 11.30'da BJK TV'de yayınlanan Gündoğdu adlı programın daimi yorumcusu oldu.

Devamını Oku
09 / 05 / 2017

Spikerlik Öğrencimizin Önemli Başarısı

Spikerlik öğrencimiz Başak İşlek, henüz eğitimi sona ermeden ekranlara transfer oldu. Başak, her Pazar 14.00-16.00 saatleri arasında Bengü Türk TV'de yayınlanan Mevzu İnsan adlı programın daimi yorumcusu oldu.

Devamını Oku
13 / 03 / 2017

Oyunculuk Bölümü Mezunumuz Dayan Yüreğim Dizisinde!

Oyunculuk sınıfı öğrencilerimizden Özge Sarıkaya, katıldığı oyuncu seçmelerinden yüzümüze güldüren bir haberle döndü. Özge artık Fox TV’de yayınlanan “Dayan Yüreğim” dizisi oyuncularından biri olarak profeyonel oyunculuk hayatına başlıyor. Kendisini tebrik ediyoruz ve bundan sonraki oyunculuk kariyeri için başarılar diliyoruz!

Devamını Oku
06 / 02 / 2017

Mezunumuz 360 TV’ye transfer oldu.

Başarılı Sunuculuk Spikerlik mezunlarımızdan Gökay Kalaycıoğlu, Kanal 24’deki görevinden sonra, hafta içi ana haber bültenini sunmak üzere 360 TV’ye transfer oldu. Kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
01 / 02 / 2017

Eğitmenimizin Yeni Dizisi

Değerli eğitmenimiz Murat Karasu, Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane’de rol alıyor. İlgiyle izliyoruz, reytinginiz bol olsun.

Devamını Oku