17 / 10 / 2015

Spikerlik Mezunumuz GSTV’de

Spikerlik - Sunuculuk bölümümüzü başarıyla bitiren Alican Baykın, GSTV’de muhabirlik ve editörlük yapıyor. Tebrikler Alican, başarın daim olsun!

Devamını Oku
18 / 09 / 2015

Bir Öğrencimiz Daha "Adı Mutluluk" Dizisinde!

Aslı Bekiroğlu'ndan sonra oyunculuk bölümümüzden Göksel Kayahan da Adı Mutluluk adlı dizide rol almaya başladı. Bravo Göksel, seni gururla izliyoruz!

Devamını Oku
12 / 09 / 2015

Spikerlik Eğitimimizden Ekranlara Bir Transfer Daha!

Spikerlik bölümünü başarıyla tamamlayan öğrencimiz, uzman psikolog Tuba Emlek, Halk TV'de yayınlanacak olan "Empati" adlı programın sunuculuğunu üstlendi. İlk bölüm yarın (13 Eylül) ve her Pazar günü, saat 11.00'da. Heyecanla bekliyoruz ve şimdiden tebrik ediyoruz sevgili Tuba!

Devamını Oku
01 / 09 / 2015

Mezunumuzun Konservatuvar Başarısı

Oyunculuk bölümümüzü Bilge Nil Yıldız, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanan 12 kişiden biri oldu! Bravo Nil, seninle ne kadar gurur duysak azdır! Bizim için başka bir gurur kaynağı da, Nil’in annesi; dublaj ve radyo dünyasının ünlü ismi Nur Banu Molla’nın da eski Dialog mezunlarımızdan olması!

Devamını Oku
20 / 08 / 2015

Algı Eke – “Yok Artık!”

Oyunculuk bölümü mezunumuz Algı Eke, 25 Eylül’de vizyona girecek olan “Yok Artık!” adlı filmde rol alıyor. Heyecanla bekliyoruz.

Devamını Oku
23 / 07 / 2015

Eğitmenimizin Yeni Projesi

Sevgili eğitmenimiz Aslı Aybars, Star TV’de yayınlanan Çilek kokusu adlı dizide rol almaya başladı. Heyecanla takipteyiz.

Devamını Oku
22 / 07 / 2015

Oyunculuk Bölümü Mezunumuz Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde!

Başarılı mezunlarımızdan Tevfik Erman Kutlu, Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almaya başladı.  Sevgili Tevfik’i tebrik ediyoruz.

Devamını Oku
07 / 07 / 2015

Bravo Aslı!

Oyunculuk bölümü öğrencimiz Aslı Bekiroğlu, FOX TV’nin yaz dizisi “Adı Mutluluk”da rol alıyor. Gururla izliyoruz.

Devamını Oku
28 / 04 / 2015

Eğitmenimizin Büyük Başarısı!

Değerli eğitmenimiz Aslı Yılmaz, 19. Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde, Tesir adlı oyundaki performansıyla "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" seçildi. Gurur duyuyoruz, tebrik ediyoruz! 

Devamını Oku
11 / 04 / 2015

Spikerlik Öğrencimiz TRT Spor’da

Gamze Turgutlu, TRT Spor’da yayınlanan Bir Tesis Bir Hayat adlı programın editörlüğünü ve sunuculuğunu yapıyor. Gururla izliyoruz.

Devamını Oku
30 / 03 / 2015

Spikerlik mezunumuz FB TV’de

Spikerlik - Sunuculuk bölümü mezunumuz Dilay Kemer, FB TV’de haber spikerliği yapıyor. Sevgili Dilay’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
20 / 03 / 2015

Cansu Canan Özgen, Öteki Gündem’in Yeni Yüzü

Dialog’un gururlarından Cansu Canan Özgen’i Cuma akşamları, saat 22:00’da Habertürk’ün en popüler programlarından biri olan Öteki Gündem’deki sunumuyla izliyoruz. Bravo Cansu!

Devamını Oku
16 / 03 / 2015

İki Dialog’lu “Ayrılsak da Beraberiz” Dizisinde!

Yarın TV8’de başlayacak olan Ayrılsak da beraberiz adlı dizide iki Dialog’lu;         Algı Eke ve Tuğçe Kurşunoğlu rol alıyor. Bizim için büyük gurur ve mutluluk. Yolunuz her daim açık olsun.

Devamını Oku
13 / 03 / 2015

Oyunculuk bölümü mezunumuz “Filinta” kadrosunda!

Oyunculuk bölümü mezunumuz; en ilgili, en çalışkan öğrencilerimizden Cihan Kosif, "Kalender" karakteriyle, TRT'nin sevilen dizisi Filinta'nın oyuncu kadrosuna katıldı. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor, bize de her zamanki gibi gururla izlemek ve takip etmek kalıyor.

Devamını Oku
09 / 03 / 2015

"Arka Sokaklar"dan sonra "Ulan İstanbul"

Oyunculuk bölümü mezunumuz Soner Teker, Arka Sokaklar dizisinden sonra şimdi de Ulan İstanbul dizisinde rol aldı. Tebrik ediyoruz ve gurur duyuyoruz.

Devamını Oku
07 / 02 / 2015

Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Lig TV’de!

Fenerbahçe’de yıllarca basketbol oynamış ve defalarca milli takım forması giymiş olan Spikerlik mezunumuz Şükran Albayrak, Sports TV’den Lig TV’ye transfer olarak spordaki başarısını ekranlarda da sürdürüyor. Şükran’ı gururla izlemeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
29 / 01 / 2015

Medcezir, Kara Para Aşk, Kara Dayı - Bravo Özgür!

Oyunculuk bölümü mezunumuz Özgür Aydoğan, Medcezir, Kara Para Aşk ve Karadayı dizilerinde rol alarak sektöre hızlı bir giriş yaptı. Rolün küçüğü büyüğü olmaz derler ama Özgür’ü en kısa zamanda hak ettiği başrollerde görmeyi diliyoruz. Yolun açık olsun Özgür, seninle gurur duyuyoruz.

Devamını Oku
19 / 01 / 2015

Hocamızın Yeni Radyo Programı

Sevgili hocamız Müveddet Anter ve kızı Nazlı Çetinok Arun, TRT Kent Radyo İstanbul’da “Bir İstanbul Hanımefendisi” adlı yeni bir radyo programına başladılar. Cumartesi ve Pazar akşamları 19:00-21:00 saatleri arasında 106.6 frekansında olacağız.

Devamını Oku