Kurumsal Eğitimler

Çatışma_Yönetimi

Geleneksel anlayışta, özellikle de "eski usûl" iş hayatında çatışma, kaçınılması, en kısa sürede yok edilmesi gereken bir durum gibi görülür; davranış biçimi olarak da çatışmayı yok saymak veya bastırmak yolları seçilirdi. Oysa 21. yüzyıl dinamizminde “çatışma” kendine, gelişmenin tetikleyicisi olarak yer açmıştır. Yani günümüz koşullarında çatışmasız bir örgütün değişime ayak uyduramayan, yerinde sayan bir yapı olduğu da söylenebilir. Yerinde sayan yapıların ise hızla akan iş dünyasında geriye düşmesi kaçınılmazdır. Kişiselleştirme çukuruna düşmeden çatışmak; yenilikçi yaklaşımları, gelişimi tırmandıracak bir kaldıraç vazifesi görebilir. Bu yeni zihin yapısıyla çatışmadan kaçınmamalı fakat çatışmayı ortak fayda yaratmak hedefiyle etkili yönetmeliyiz.

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Kendi rızamla paylaşmış olduğum gsm numarama ve e-posta adresime, Dialog Anlatım İletişim tarafından, eğitimlere dair gönderilecek olan sms ve e-postalara izin verdiğimi beyan ederim.