Kurumsal Eğitimler

İmaj_Çağında_Temsiliyet

İnsanlar görmek istediklerini görürler ve her birimiz gördüğümüz, algıladığımız gerçekliği yaşarız. İmge; görmek istemediklerimizi de göz önüne serer. «GÖRMEK = GÖRÜLMEK = ALGILAMAK = ALGILANMAK» Bu denklem sürer gider… “Kişisel Yönetim”; bu denklemde göstermek istediklerimizi doğru zaman ve mekânda, doğru kişiye/kişilere aktarabilme; görmek istemediklerimizi ise önümüze serecek ortamın hiç oluşmaması için anlamlı bir çaba sarf edebilme becerisine işaret eder. İmge bombardımanına maruz kaldığımız çağdaş dünyada, özümüzdeki nitelikleri hedeflediklerimizle uyumlandırıp bizimle ilgili algıları hedeflerimizle buluşturabildiğimizde, sürdürülebilir bir imaj edinmiş ve sağlıklı bir kişisel/kurumsal temsile ulaşmış oluruz.

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Kendi rızamla paylaşmış olduğum gsm numarama ve e-posta adresime, Dialog Anlatım İletişim tarafından, eğitimlere dair gönderilecek olan sms ve e-postalara izin verdiğimi beyan ederim.