Kurumsal Eğitimler

Etkileşimden_Etkili_İletişime

İletişimde konuşmayı, kendini ifade etmeyi odağına alıp karşısındakini dinleme anlarını, sırası gelince sarf edeceği yeni sözü tasarlamak üzere kullanan ve ortaya çıkana da sohbet – görüşme – tartışma – paylaşma diyebilenler yok mu içimizde? Elbette vardır. Oysa dinlemek; bilinçli ve sahici bir ilgiyle karşımızdakinin ne söylemek istediğini olduğu haliyle anlamaya uğraşmak, etkili iletişimin gizli kahramanı; filmin başrol oyuncusu değil ama yönetmenidir. Böylelikle iletişim, “ben"den başlayıp "sen"e yönelir. Ve sözlü-sözsüz-yazılı iletişim sanatlarında belirli bir samimiyete, deneyim bütünlüğüne varanlar “sen"den "biz"e ulaşabilenlerdir. “Biz"; en geniş anlamıyla, empatinin, ortak faydanın, insana yakışacak erdemlerin ana vatanıdır. 

Bu eğitim içeriği kurumlardan gelen yönetici ve personel ekiplerine özel olarak, kapalı grup şeklinde gerçekleşir. Teklif veya bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım!

Kendi rızamla paylaşmış olduğum gsm numarama ve e-posta adresime, Dialog Anlatım İletişim tarafından, eğitimlere dair gönderilecek olan sms ve e-postalara izin verdiğimi beyan ederim.